top of page

 

Biz Kimiz?

Müzik Laboratuvarı kısaca LAB

2018 Yılında İlkay Şencan önderliğinde temelleri atılan şirketimizi, müzik endüstrisine yeni bir soluk, yeni bir bakış açısı getirmek ve hayallerimizi gerçekleştirmek amacı ile kurduk. İstanbul’un kalbinde Levent’te 200 m2 alana sahip olan “LAB” içinde dört müzik prodüksiyon / kayıt stüdyosu ile bir DJ stüdyosunu barındırmaktadır.

Şirket bünyesinde dünya çapında büyük dinleyici kitlesine ulaşan kataloğu ile “LAB Recordings” Türkiye’den ve dünyadan bir çok sanatçıya ev sahipliği yaparken “Solidtunes” ana akım Türkçe müzik üreten artistleri, "Exsomnis" Techno, Melodic House & Techno ve Progressive House tarzlarına ilgi duyan artistleri  bünyesinde barındırmaktadır. 

“LAB Academy” 20 yıllı aşkın tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ve teorik / pratik eğitim müfredatı ile müziğe ilgi duyan herkese altyapı sağlamayı hedeflemektedir. İlk olarak Ankara’da daha sonra İstanbul’da faaliyet gösteren LAB Academy Türkiye genelinde tüm müzikseverlere ulaşmayı kendisine misyon edinmiştir.

music-recording-studio-closeup-with-blue-and-red-l-2021-08-30-15-03-31-utc (1).jpg

Neler Sunuyoruz?

Akademimize katılan her katılımcı profesyonel akustiğe ve donanıma sahip stüdyolarımızın tüm olanaklarını kullanabilir. 

Prodüktör ekibimiz tarafından özenle hazırlanan ses kütüphanelerine, DAW’lar için ürettiğimiz şarkı şablonlarına ve sanal enstrümanlar için ürettiğimiz seslere doğrudan erişim sağlayabilirler.  Kendi müziğini üretme konusunda başarı sağlayan öğrencilerimiz eserlerini “LAB Recordings ve Exsomnis" etiketi ile yayınlama fırsatına erişebilirler. 

Pioneer DJ Türkiye tarafından resmi olarak tanınan lisans anlaşmalı akademimiz Pioneer DJ ürünlerini satın almanız için ücretsiz danışmanlık hizmeti ve katılımcılara özel indirimler sunmaktadır. 

Lab Music Academy Türkiye'de Image-Line  tarafından resmi olarak tanınan tek akademidir. Müzik Prodüksiyon Eğitimi için 20 yılı aşkın süredir en popüler müzik istasyonlarından biri olan FL Studio yazılımını tercih eden katılımcılara en iyi hizmeti sunmaktayız.

Günümüzün en popüler ses kütüphanelerini bünyesinde barındıran ve bulut hizmeti sunan Loopcloud ile işbirliği yaparak katılımcılara yıllık üyeliklerde %50 indirim sağlamaktayız.

Geçmişten günümüze en popüler sentezleyicileri yeniden yaratan Arturia ile işbirliği yaparak katılımcıların Arturia ürünlerine erişimine aracılık etmekteyiz. 

DJ kariyeri yapmak isteyen katılımcılara istihdam yaratmak amacı ile katılımcılar ve müzik çalan tüm mekanlar arasında köprü görevi görüyoruz.

Akademimize katılan herkesi bir parçamız olarak görüyor ve topluluğumuza katılmalarını yürekten istiyoruz.

bottom of page