top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 • Neden Müzik Prodüksiyon eğitimi almalıyım?
  LAB Music Academy Türkiye'de Image-Lıne FL Studio tarafından resmi olarak tanıan tek akademidir. Müzik prodüksiyonu ile ilgili tüm bilgilere doğru kaynaklardan ulaşmak ve öğrenme süresini kısaltmak, profesyonel ekipmanlar ve akustik ile donatılmış stüdyolarda bu deneyimi yaşamak, artist kariyeriniz için ilk şarkınızı oluşturmak ve yayınlamak için eğitim alabilirsiniz.
 • Müzik Prodüksiyon Eğitimi kimler için uygundur?
  Yeni başlayanlardan, kendini geliştirmek isteyen ileri seviye DJ ve prodüktörlere kadar tüm kullanıcılar için uygundur.
 • Eğitimler nerede gerçekleşiyor?
  Eğitimler İstanbul ve Ankara'da tam donanımlı profesyonel stüdyomuzda veya online olarak gerçekleşmektedir.
 • Fiziksel ve Online eğitim arasındaki farklar nelerdir?
  - Fiziksel eğitim profesyonel akustiğe sahip tam donanımlı stüdyolarda gerçekleşirken online eğitim şehir dışında bulunan veya fiziksel eğitime katılma imkanı olmayan katılımcılara tavsiye edilmektedir. - Fiziksel eğitim için stüdyomuzdaki tüm imkanları kullanabililirsiniz. Online eğitimde kendi donanımınız ile katılım sağlamanız gerekmektedir.
 • Eğitimlere kaç kişi katılabilir?
  Eğitimlere birebir kişiye özel, ya da iki kişilik gruplar ile katılım sağlanabilmektedir.
 • Eğitimler kaç gün sürmektedir?
  Eğitimler beş hafta sürmektedir. Haftada iki gün, günde iki saat olmak üzere toplam 20 saat eğitim süresi vardır.
 • Eğitimler için ekipman ihtiyacı var mı?
  Stüdyomuz her ihtiyaca cevap verecek donanıma sahiptir. Ancak pratik yapma imkanlarını arttırdığı için katılımcıların kendi ekipmanlarını temin etmelerini tavsiye etmekteyiz. Herhangi bir ihtiyacınız olursa, ev stüdyosu kurulumunuz için hangi donanımı ve yazılımı satın almak isteyebileceğinize dair fikir edinebilmeniz adına bizden ücretsiz danışmanlık hizmeti almanızı öneririz.
 • Ekipman temini için sunduğunuz imkanlar nelerdir?
  Akademimiz Image-Line FL Studio ve Pioneer DJ Türkiye resmi anlaşmalıdır. Ayrıca Türkiye'nin en saygın distribütörlerinden Info Dış Tic. ve Compel ile işbirliği yaparak ürün temini konusunda destek sağlamaktayız.
 • Eğitimler sonunda eğitim aldığımıza dair bir belge veriliyor mu?
  Stüdyomuz eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılara gerekli gördüğü takdirde katılım belgesi vermektedir.
 • Eğitimler sonunda eser yayınlamamız mümkün mü?
  Eğitimler sonunda başarılı olan katılımcılar yaptıkları eserleri gerekli gördüğümüz takdirde bünyemizdeki plak şirketlerinden yayınlama imkanına sahip olurlar.
 • Eğitimlere katılım koşulları nelerdir?
  LAB Music Academy katılıma uygun bulmadığı adayları kabul etmeme hakkını saklı tutar. 16 yaşını dolduran katılımcılar veli garantörlüğünde eğitimlere katılabilir. Temel düzeyde bilgisayar kullanma becerisine sahip olmak gerekmektedir.
 • İptal ve İade koşulları nelerdir?
  Katılımcılar eğitime devam edemeyeceği durumlarda en az bir hafta önceden bildirmek şartı ile eğitimi sonlandırma hakkına sahiptir.
bottom of page